Biegun

Dane podstawowe

Termin
2015-10-25
Dystans
3 km
Kategoria
Bieg przełajowy
Strona internetowa
Biegun
Limit uczestników
300

Logo

Lokalizacja

Kraj
Polska
Województwo
Adres
Bernadowska 1

Opis

Ty określasz biegun swoich możliwości! 
Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam.

Uczestnicy mają do przebiegnięcia od 1 do 5 okrążeń 3-kilometrowego ekstremalnego toru przeszkód. Na trasie czekają do pokonania przeszkody związane ze wszystkim żywiołami i nie tylko. Biegacze będą mogli sprawdzić zarówno wytrzymałość fizyczną jak i psychiczną.

Minimalny pokonany dystans wynosi 3000 m (1 pętla), a maksymalny – 15000 m (5 pętli). Po każdym ukończonym okrążeniu zawodnicy decydują czy wybierają drogę do mety i umieszczą flagę na biegunie swoich możliwości, czy kontynuują dalszą walkę by stanąć twarzą w twarz ze swoimi słabościami i lękami. Klasyfikujesz się niezależnie czy przebiegłeś 3, 6 czy 15 kilometrów.

ZAPISY:
Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz online www.biegun.info

Patronat medialny

Polecane aktualności biegowe

Sukces biegu „Avon Kontra Przemoc” – przebiegliśmy dwukrotnie więcej niż zakładaliśmy!

Sukces biegu „Avon Kontra Przemoc” – przebiegliśmy dwukrotnie więcej niż zakładaliśmy!

Z radością informujemy, że bieg „Avon Kontra Przemoc” zakończył się sukcesem! Choć pierwszym celem było pokonanie 25 tys. kilometrów, to uczestnicy przebiegli wspólnie dwukrotnie więcej – ponad 55 tys.!

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-07-22 16:07
Wyjątkowy bieg przez Energa Stadion Gdańsk

Wyjątkowy bieg przez Energa Stadion Gdańsk

Bieg po plaży, w parku, lesie to z pewnością dobry sposób na codzienne przebieżki. Ale już bieg po jednym z najpiękniejszych stadionów piłkarskich świata może być z pewnością niecodziennym i ciekawym przeżyciem.

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-07-22 15:57
XI edycja biegu

XI edycja biegu "Avon Kontra Przemoc" – podnosimy stawkę do 35 tysięcy kilometrów!

W tegorocznej, wirtualnej edycji biegu „Avon Kontra Przemoc” firma Avon zobowiązała się do przekazania 25 tys. zł na rzecz „Niebieskiej Linii” Instytutu Psychologii Zdrowia za osiągnięcie 25 tys. kilometrów przez uczestników.

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-07-01 21:24
XI edycja biegu

XI edycja biegu "Avon Kontra Przemoc". Zbieramy kilometry i walczymy z przemocą #KilometryKontraPrzemoc

W tym roku każdy, bez względu to, gdzie się znajduje, może wziąć udział w biegu „Avon Kontra Przemoc – #biegnijzGarwolinem”, a pokonane dystanse mają ogromne znaczenie.

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-06-23 07:19