Suplementacja dla biegaczy
Regenerate Gel + niespodzianka od Action Line!

Dariusz Kozerawski 2013-11-18 00:00

Dzisiaj opis ostatniego żelu z linii Action Line oraz zapowiadana niespodzianka. Wcześniejsze opisy żeli Action Line to :

Carbo Full gel - generator węglowodanowej energii, który stosujemy w ciągu całego dnia treningowego i w czasie startu, w zależności od potrzeb organizmu.

Adrenaline gel - to żel przedtrenigowy, przygotowujący organizm do zwiększonego wysiłku.

Long Energy gel - stosujemy w czasie treningu, pozwala wykonać długi i intensywny trening

Dzisiaj krótki opis ostatniego z żeli Action Line Regenerate gel.

Regenerate gel opracowaliśmy z myślą o prawidłowej regeneracji organizmu po treningu. Składniki czynne zawarte w Regenerate gel ułatwiają odnowę biologiczną mięśni, ścięgien i stawów. Przywrócenie organizmowi pełnej wydolności jest kluczem, aby odzyskać dobre samopoczucie po treningu i wyjść na kolejny wypoczęty a po wyczerpującym starcie wrócić do domu uśmiechniętym.

Podsumowując - żele energetyczne Action Line opracowane zostały tak, aby na każdym etapie treningu oraz w czasie okołostartowym dostarczać organizmowi niezbędnych składników odżywczych a każdemu z Was pozwalać z uśmiechem na twarzy wychodzić na kolejny trening i start w zawodach. Każdy z żeli posiada podwójna gramaturę i wystarcza na dwa treningi.

Życzę Wszystkim udanego sezonu jesienno – zimowego a na wiosnę i w lecie osiągnięcia wyników, które, dostarczą pełnej satysfakcji sportowej.

 

A teraz ... obiecana niespodzianka od Firmy Action Line.
Dla czytelników portalu Maratony24.pl przygotowałem konkurs z pulą nagród – 14 pakietów żeli po 4 szt każdy. Proszę odpowiedzieć na 2 krótkie pytania oraz napisać krótkie hasło reklamowe dot. żeli Action Line. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy. Czas trwania 14 dni.

Przejdź do strony konkursowej »