Dziewięć weekendów na nartach biegowych - zawody dla amatorów!

Marcin Sielowski 2010-12-15 00:00

Już 19 grudnia w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach po raz drugi zaczniemy cykl zawodów w narciarstwie biegowym dla amatorów Salomon Nordic Sunday (SNS). Do końca marca w różnych terminach i miejscach będzie można nie tylko pobiegać, lecz także skorzystać z bezpłatnych lekcji dla początkujących oraz otrzymać porady sprzętowe.

\"maratony24.pl\"
fot. SNS

W tym roku po każdych zawodach będziemy losować nagrody spośród wszystkich uczestników, a w ramach symbolicznego wpisowego zapewniamy elektroniczny pomiar czasu, punkty żywieniowe na trasie, dyplomy, medale oraz najlepiej przygotowane trasy biegowe w Polsce.

Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse, każdy w stylu klasycznym lub dowolnym, na oznaczonej trasie. Rywalizacja przebiegać będzie aż w 40 kategoriach, także wśród najmłodszych i seniorów. To zatem świetna okazja, żeby spędzić sportowy weekend z całą rodziną i przyjaciółmi w każdym wieku. Pula nagród wynosi ponad 50 tys. złotych, a do wygrania będą min. narty Salomona i pulsometry Suunto.

\"maratony24.pl\"
fot. SNS

Dla osób nastawionych bardziej sportowo przygotowaliśmy premię - trzy z naszych zawodów włączono do Mistrzostw Polski Amatorów (MPA) PZN, a jedną z edycji będzie słynny z wieloletniej tradycji Bieg Gwarków. Także zapraszamy i początkujących, i zaawansowanych - na tych trasach każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapisy i szczegółowe informacje na www.sns-nartybiegowe.pl

Śnieg już czeka!

Monika Strojny

 
Kalendarz SNS 2010/2011
I  edycja -  START Jakuszyce, 19 grudnia 2010r.
II
edycja - Bedrichov (Czechy), 16 stycznia 2011r.
III
edycja - Jakuszyce, 23 stycznia
IV
edycja - SNS bez Granic, 30 stycznia, Start: Harrachov (Czechy)Meta: Jakuszyce
V
edycja - Bieg Gwarków MPA, 6 luty
VI
edycja - Duszniki Zdrój MPA, 13 luty
VII
edycja - Jakuszyce, 20 luty
VIII
edycja - Jakuszyce MPA, 27 luty
IX
edycja - FINAŁ Jakuszce, 20 marca, termin rezerwowy 27 marca 2011r.

 

\"maratony24.pl\"
fot. SNS