Wirtualny Bieg Niepodległości

Marcin Sielowski 2010-11-05 00:00

Na profilu PKO Bank Polski w portalu Facebook ruszyła gra „Wirtualny Bieg Niepodległości. Zabiegaj o pamięć”.

Wirtualny bieg to element promocji Biegu Niepodległości, którego Bank jest sponsorem głównym. Gra jest propozycją przede wszystkim dla biegaczy, ale również dla tych, którym najwygodniej „biega się” we własnym fotelu. Fani profilu Facebook.com/PKOBankPolski podejmą próbę pokonania maratońskiego dystansu 42 kilometrów tylko za pomocą komputera, refleksu i wiedzy na temat biegania, maratonów i historii Polski.

 

\"maratony24.pl\"


Codziennie uczestnicy mają możliwość odpowiedzi na 3 pytania. Każda poprawna odpowiedź to dwa kilometry biegu, błędna będzie oznaczała kontuzję i słabszy wynik. Po starcie gry uruchomi się stoper odliczający czas odpowiedzi na pytanie, czyli czas biegu. Im będzie on krótszy, tym wyżej uczestnik znajdzie się w rankingu. Trzy osoby, które danego dnia najszybciej poprawnie odpowiedzą na pytania wygrają Nagrodę Dnia – zegarek dla biegaczy. Uczestnik, który przez cały czas trwania gry w najkrótszym czasie odpowie na wszystkie pytania, wygra Nagrodę Główną – profesjonalną bieżnię, która pomoże utrzymać formę.

Zapraszamy wszystkich do udziału w grze. Jest ona dostępna na profilu PKO Banku Polskiego w zakładce „Biegnij!” lub bezpośrednio pod adresem http://apps.facebook.com/zabiegaj-o-pamiec/  Miło nam będzie, jeśli zaprosicie do niej swoich znajomych z Facebooka. Gwarantujemy dobrą zabawę i cenne nagrody! Gra potrwa do 10 listopada i zakończy się ostrym finiszem w przeddzień Biegu Niepodległości.

Rekordowy 25.Bieg Niepodległości!
Ilona Berezowska
2013-11-12 00:00
Jaś Mela ambasadorem XXIII Biegu Niepodległości
Andrzej Kielczyk
2011-10-19 00:00
XXII Bieg Niepodległości - zapowiedź wideo
Marcin Sielowski
2010-11-09 00:00