Bydgoszcz Triathlon po raz kolejny z tytułem Impreza Roku!

Jakub Kubiński 2016-11-24 20:00

Bydgoszcz Triathlon

Bydgoszcz Triathlon po raz drugi z rzędu otrzymał prestiżowy tytuł „Impreza Roku” w ramach plebiscytu Akademii Triathlonu w kategorii „Dystans olimpijski, sprinterski”. Nagrodę wręczono podczas Gali Polskiego Triathlonu, która odbyła się 19 listopada w Warszawie.

To nagroda za ciężką pracę, którą wykonał cały zespół: organizatorzy, wolontariusze oraz partnerzy wydarzenia. Zaangażowanie i poświęcenie kilkuset osób pozwoliło już po raz drugi stworzyć wydarzenie z wyjątkowym klimatem i atmosferą sportowego święta – mówią organizatorzy Bydgoszcz Triathlon.
Duże podziękowania należą się także władzom Miasta Bydgoszczy, instytucjom zaangażowanym w rozwój przedsięwzięcia oraz sponsorom, których wsparcie pozwala nam konsekwentnie dążyć do wyznaczonych celów organizacyjnych.

Bydgoszcz Triathlon nagroda

Tytuł został przyznany za drugą edycję Bydgoszcz Triathlon, który odbył się 9-10 lipca tego roku w mieście nad Brdą i zgromadził prawie 2500 zawodników i 15000 kibiców.
Relację z wydarzenia można obejrzeć tutaj: https://goo.gl/AM32Lm

Przypominamy, że w zeszłorocznej, pierwszej edycji konkursu, Bydgoszcz Triathlon otrzymał dwie z trzech statuetek: Impreza Roku i Debiut Roku.

Olbrzymi sukces zapisów na Bydgoszcz Triathlon 2017!

Choć trzecia edycja imprezy odbędzie się 8-9 lipca 2017, zapisy na nią już się rozpoczęły. Jak się okazało, w ciągu pierwszego tygodnia rejestracji na liście startowej znalazło się już blisko 1800 zawodników przy 2400 dostępnych miejsc! Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji na stronie zawodów:
www.BydgoszczTriathlon.pl

O Bydgoszcz Triathlon

Bydgoszcz Triathlon 2017 to trzecia edycja wydarzenia, na którym organizatorzy są w stanie przyjąć 3000 zawodników na dwóch dystansach: krótkim i super krótkim. Oprócz zawodników indywidualnych, na starcie stanie także 100 sztafet.
Uczestnikami imprezy są zarówno zawodowcy, jak i zupełni debiutanci, którzy na Bydgoszcz Triathlon stanowią aż 52% ogółu uczestników.

Unikalna atmosfera oraz nastawienie na zawodników i kibiców wyróżniają Bydgoszcz Triathlon na tle innych imprez multisportowych – opowiadają organizatorzy – Sami jesteśmy zawodnikami, dlatego przygotowujemy wydarzenie z dużym zaangażowaniem i w oparciu o wieloletnie doświadczenie startowe. Krótko mówiąc, organizujemy imprezę, na której sami chcielibyśmy wystartować! :)

Zmagania odbędą się na dwóch dystansach:

  • 8 lipca 1/8, dystans super krótki (475 m pływania/22 km jazdy rowerem /5,5 km biegu)
  • 9 lipca 1/4 , dystans krótki (950 m pływania/44 km jazdy rowerem /10,8 km biegu)

W ramach wydarzenia odbywają się także Międzynarodowe Mistrzostwa Prawników i Lekarzy w Triathlonie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.BydgoszczTriathlon.pl