Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego
Rusza wyścig po tytuł Najszybszej rodziny w Polsce...

Witold Strzelecki 2011-08-25 00:00

5000 zł – to wartość nagrody, przewidzianej dla najbardziej rozbieganej rodziny w Polsce. Zwycięska drużyna zostanie wyłoniona w konkurencji organizowanej w ramach II edycji Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego. Rodziny zainteresowane udziałem w imprezie jeszcze tylko przez 3 tygodnie mają szansę zarejestrować się na oficjalnej stronie Festiwalu Biegowego.

maratony24.pl

 
Do rywalizacji mogą stanąć wszystkie rodziny, które zgłoszą co najmniej trzyosobową drużynę. Aby drużyna została uwzględniona w klasyfikacji generalnej, przynajmniej jeden członek każdej rodziny musi ukończyć „Koral Maraton” oraz przynajmniej jeden Życiową Dziesiątkę TAURONA. Dodatkowo, liczony będzie tylko jeden rezultat z Biegu Deptaka Krynickiego dla Dzieci. W klasyfikacji końcowej o kolejności decyduje suma punktów zdobytych osobno przez poszczególnych członków rodziny w swoich kategoriach wiekowych.

- Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego to impreza zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Chcemy, żeby przyjeżdżały do nas całe rodziny, które podczas Festiwalu będą mogły razem spędzić wolny czas w przyjaznej atmosferze – mówi Tomasz Lipiec z Instytutu Studiów Wschodnich. – Dlatego zdecydowaliśmy się w tym roku zorganizować konkurencję na „Najszybszą rodzinę w Polsce”. Nic tak nie łączy jak wspólna zabawa połączona z elementami rywalizacji – dodaje Tomasz Lipiec.

Członkowie drużyn w ramach konkurencji na „Najszybszą rodzinę w Polsce” mogą wziąć udział w jednym z następujących biegów: Koral Maraton, Życiowa Dziesiątka TAURONA, Bieg na Jaworzynę, Bieg Deptaka Krynickiego dla dzieci oraz Bieg Deptaka Krynickiego dla kobiet.