Compressport
Nowy gracz na rynku odzieży kompresyjnej

Marcin Sielowski 2012-03-28 00:00

Właśnie debiutuje na polskim rynku marka Compressport znana na całym świecie przede wszystkim z najlepszej odzieży kompresyjnej docenianej m.in. przez 4-krotną zwyciężczynię IM naHawajach - Chrissie Wellington - oraz team kolarski AG2R La Mondiale odnoszący spektakularne sukcesy w Tour de France.

Wejście tak znanej marki na nasz rynek oznacza, że ... sprzedaż tego typu odzieży specjalistycznej w Polsce gwałtownie rośnie [co widać na imprezach biegowych] oraz, że Polacy doceniają liczne korzyści wynikające z użytkowania odzieży kompresyjnej.

Już nie możemy doczekać się pierwszych egzemplarzy sprzętu, które niebawem trafią w nasze ręce... oczywiście do redakcyjnych testów :)

Poniżej znajdziecie kilka informacji na temat marki Compressport.

COMPRESSPORT oferuje szeroki wybór odzieży kompresyjnej specjalnie zaprojektowanej, by spełnić największe wymagania zarówno zawodowców, jak i amatorów lubiących sport. Marka oferuje produkty przeznaczone dla każdej dziedziny sportu, które doskonale sprawdzają się podczas treningu, zawodów i procesu regeneracji. Najbardziej popularne są opaski kompresyjne, polecane przez samą Chrissie Wellington (Ironman World Champion 2007, 2008, 2009, 2011), wyróżniające się ciekawym designem, dostępne w kilku wariantach i kolorach. Uzupełnieniem kolekcji są m.in. krótkie skarpetki, kompresyjne rękawki oraz długie nogawki.

Kolekcja COMPRESSPORT będzie dostępna w sklepach od kwietnia 2012. Więcej informacji:www.compressport.pl