Zapisy na II PKO Bydgoski Festiwal Biegowy

Łukasz Gruszka 2016-11-18 20:00

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy

Zapraszamy do zapisów na największą imprezę biegową w Bydgoszczy – mówi Sebastian Chmara z komitetu organizacyjnego wydarzenia – PKO Bydgoski Festiwal Biegowy to przede wszystkim sportowe święto, do uczestnictwa w którym zapraszam wszystkich biegaczy: amatorów i wyczynowców, a także rodziny razem z dziećmi.

Znamy także termin otwarcia zapisów na drugą edycję PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego, który odbędzie się w dniach 20-21 maja 2017. Rejestracja zawodników rozpocznie się 21 listopada o godzinie 18:00 na stronie www.PKOBydgoskiFestiwalBiegowy.pl

O PKO Bydgoskim Festiwalu Biegowym

II PKO Bydgoski Festiwal Biegowy odbędzie się 20-21 maja 2017 w Bydgoszczy.

W ramach PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego odbędą się:

  • Rywalizacja biegowa na dystansach 10 km oraz półmaratonu
  • Drużynowa rywalizacja na dystansie maratonu
  • Konkurencje biegowe na krótszych dystansach
  • Biegi dla dzieci i młodzieży oraz animacje sportowe
  • Biegi na rolkach

Wydarzeniu towarzyszyć będą targi sprzętu sportowego oraz Food Truck Festiwal, w ramach którego uczestnicy i kibice mogą skosztować dań kuchni z całego świata.

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy odbył się po raz pierwszy w maju 2016 roku i zgromadził ponad 2500 uczestników. Impreza została bardzo wysoko oceniona przez zawodników i kibiców.

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy zdobył główną nagrodę w Plebiscycie na Biegowe Wydarzenie Roku 2015/2016, pokonując 122 imprezy biegowe biorące udział w plebiscycie. Nagroda została wręczona na oficjalnej gali w Krynicy-Zdroju podczas odbywającego się 7. PKO Festiwalu Biegowego.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.PKOBydgoskiFestiwalBiegowy.pl oraz www.pkobfb.pl