Bieg bez limitu. Zapisy od 22 maja, start tydzień później

Łukasz Gruszka 2020-05-20 10:29

Bez wyznaczania limitu kilometrów i maksymalnego pułapu uczestników, bez rywalizacji, za to z ogromną porcją dobrej, biegowej zabawy. W ostatni weekend maja zapraszamy na „Bieg bez limitu”! Nagrodzimy 20 najbardziej pomysłowych biegaczy/biegaczek, gdziekolwiek nie wystartują.

Udział w wyzwaniu jest całkowicie bezpłatny. Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się już w piątek, 22 maja.

Ostatni weekend maja

„Bieg bez limitu” odbędzie się w dniach 29-31 maja. Gdzie? Tu nie ma ograniczeń, bo to impreza wirtualna. Jej wyróżnikiem jest tytułowy brak limitu: osób, kilometrów czy rodzaju aktywności.

– Może pobiec dosłownie każdy niezależnie od miejsca zamieszkania, gdyż jest to bieg wirtualny. Jedyne, o czym warto pamiętać, to wymagane podczas epidemii środki bezpieczeństwa. Nie trzeba być biegaczem ani sportowcem. Nie trzeba nawet koniecznie biegać – można np. wybrać inną aktywność – podkreśla Maciej Mroczek, dyrektor Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Proste zasady

– Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w „Biegu bez limitu” należy w dniach 29-31 maja dodać swoją aktywność (komentarz, post, relację) na profilu wydarzenia na FB. Może to być uśmiechnięte zdjęcie, zrzut z aplikacji czy krótka informacja o podjętym wyzwaniu. Tu nie ma miejsca na rywalizację, liczy się przede wszystkim dobra zabawa i integracja środowiska biegowego– zachęca Karol Adamaszek z AKTYWNEJ WARSZAWY.

– Po prostu postaw sobie wyzwanie biegowe lub inne i przywitaj z nami sezon! Dodatkowo dla każdej osoby, która zdecyduje się od piątku 22 maja zarejestrować na bieg, na specjalnie przygotowanej bezpłatnej platformie będą czekały setki różnych treningów ze specjalistami FitAdept. W ten sposób najłatwiej, a jednocześnie profesjonalnie możecie przygotować się do startu! – dodaje Karol Adamaszek.

Nagrody dla 20 najbardziej kreatywnych!

Zdjęcie z kotem, bieg z psem, w przebraniu, wyścig z sąsiadem, po lesie, rajd z przeszkodami czy sprint po lody? Tu także stawiamy na kreatywność bez limitu! Dwadzieścia najciekawszych komentarzy/relacji/postów opublikowanych w wydarzeniu na FB z hasztagiem #biegbezlimitu nagrodzimy zestawem gadżetów.

„Bieg bez limitu” organizuje Miasto Stołecznego Warszawa, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, największa w Polsce sieć trenerów personalnych FitAdept, przy wsparciu PKO Banku Polskiego, Sponsora Strategicznego Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”.

Górska Przygoda [GALERIA ZDJĘĆ]
Łukasz Gruszka
2016-11-23 20:00