IV Grand Prix Krakowa -prolog z mapą

Dane podstawowe

Termin
2015-10-11
Dystans
5 km
Kategoria
Bieg na orientację

Lokalizacja

Kraj
Polska
Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków

Opis

Prolog są to zawody w biegu na orientację, które rozpoczynają IV edycję GRAND PRIX KRAKOWA w biegach górskich. Każdy zawodnik zarówno dziecko jak i dorosły będzie mógł sprawdzić się na trasie odpowiedniej do jego wieku i umiejętności.

Co, gdzie, kiedy?

Cykl biegów górskich niemal w centrum Krakowa – w Lasku Wolskim. Do wyboru są dwa dystanse: 6 km lub 11,6 km. Wziąć udział może każdy, wystarczy zarejestrować się przez internet lub na miejscu (rejestracja w dniu zawodów droższa o 15 zł – sugerujemy internet) i wystartować. Limit czasu to 2h, więc trasę w zasadzie można nawet... przemaszerować. W tym sezonie (2015-2016) odbędzie się w sumie 6 biegów: 11 października 2015 – Prolog z mapą – Kraków City Race (alternatywnie można też wystartować 10 października 2015 – szczegóły na stronie zawodów) oraz 5 biegów górskich: 15 listopada, 6 grudnia, 10 stycznia, 7 lutego i 6 marca.

Ile to kosztuje? Jak się zarejestrować?

Prolog z mapą

Opłata za Prolog z mapą to 20 zł/1 bieg – jeśli chcesz wystartować w obu etapach Kraków City Race – to opłata wynosi 35 zł. Za ukończenie prologu – niezależnie od wyniku – otrzymujesz bonusowe 20 pkt do klasyfikacji generalnej całego cyklu. Zapisy na prolog są dostępne na stronie www.krakowcityrace.pl - prosimy o dopisek GPK przy nazwisku.

Kontakt z organizatorem

Patronat medialny

Polecane aktualności biegowe

Sukces biegu „Avon Kontra Przemoc” – przebiegliśmy dwukrotnie więcej niż zakładaliśmy!

Sukces biegu „Avon Kontra Przemoc” – przebiegliśmy dwukrotnie więcej niż zakładaliśmy!

Z radością informujemy, że bieg „Avon Kontra Przemoc” zakończył się sukcesem! Choć pierwszym celem było pokonanie 25 tys. kilometrów, to uczestnicy przebiegli wspólnie dwukrotnie więcej – ponad 55 tys.!

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-07-22 16:07
Wyjątkowy bieg przez Energa Stadion Gdańsk

Wyjątkowy bieg przez Energa Stadion Gdańsk

Bieg po plaży, w parku, lesie to z pewnością dobry sposób na codzienne przebieżki. Ale już bieg po jednym z najpiękniejszych stadionów piłkarskich świata może być z pewnością niecodziennym i ciekawym przeżyciem.

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-07-22 15:57
XI edycja biegu

XI edycja biegu "Avon Kontra Przemoc" – podnosimy stawkę do 35 tysięcy kilometrów!

W tegorocznej, wirtualnej edycji biegu „Avon Kontra Przemoc” firma Avon zobowiązała się do przekazania 25 tys. zł na rzecz „Niebieskiej Linii” Instytutu Psychologii Zdrowia za osiągnięcie 25 tys. kilometrów przez uczestników.

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-07-01 21:24
XI edycja biegu

XI edycja biegu "Avon Kontra Przemoc". Zbieramy kilometry i walczymy z przemocą #KilometryKontraPrzemoc

W tym roku każdy, bez względu to, gdzie się znajduje, może wziąć udział w biegu „Avon Kontra Przemoc – #biegnijzGarwolinem”, a pokonane dystanse mają ogromne znaczenie.

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-06-23 07:19