27. Bieg Niepodległości

Dane podstawowe

Termin
2017-11-11 12:00
Dystans
2.2 km
Kategoria
Bieg uliczny
Strona internetowa
27. Bieg Niepodległości
Imprezy towarzyszące
Bieg Niepodległości startuje o godz. 12.00 z parkingu przy ul. Warszawskiej – róg ul. Polnej (zapisy w miejscu startu już od godz. 10.00). Jego uczestnicy pobiegną tradycyjnie ulicami m.in.: Warszawską, Piłsudskiego i Sienkiewicza. Meta w Parku Zdrojowym. W Parku Zdrojowym odbędzie się też piknik historyczny. Od godz. 12.30 czeka wiele atrakcji. W programie m.in. stanowiska rekonstrukcyjne oraz poligon wojskowy legionistów – będzie można zobaczyć umundurowanie i uzbrojenie legionistów Piłsudskiego oraz sprawdzić swoje umiejętności na poligonie. Będzie stare kino w namiocie wojskowym, gdzie zobaczymy kroniki PAT z lat międzywojennych. Na scenie amfiteatru zobaczymy walki i pojedynki na szable, pokazywane przez szermierzy w strojach z różnych epok. Do tego koncert Big Band Rondo Konstancin i wspólne śpiewanie patriotycznych pieśni. Dzieci i młodzież będą mogli sprawdzić swoją wiedzę podczas gry terenowej, specjalnie przygotowanej na konstanciński jubileusz 120-lecia i 100-lecia uzdrowiska. Będzie też można spróbować wojskowej grochówki.

Lokalizacja

Kraj
Polska
Województwo
mazowieckie
Miasto
Konstancin-Jeziorna

Kontakt z organizatorem

Imię
Paulina
Nazwisko
Frączek
E-mail
biuro@gosir-konstancin.pl
Telefon
227546186

Patronat medialny

Polecane aktualności biegowe

Sukces biegu „Avon Kontra Przemoc” – przebiegliśmy dwukrotnie więcej niż zakładaliśmy!

Sukces biegu „Avon Kontra Przemoc” – przebiegliśmy dwukrotnie więcej niż zakładaliśmy!

Z radością informujemy, że bieg „Avon Kontra Przemoc” zakończył się sukcesem! Choć pierwszym celem było pokonanie 25 tys. kilometrów, to uczestnicy przebiegli wspólnie dwukrotnie więcej – ponad 55 tys.!

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-07-22 16:07
Wyjątkowy bieg przez Energa Stadion Gdańsk

Wyjątkowy bieg przez Energa Stadion Gdańsk

Bieg po plaży, w parku, lesie to z pewnością dobry sposób na codzienne przebieżki. Ale już bieg po jednym z najpiękniejszych stadionów piłkarskich świata może być z pewnością niecodziennym i ciekawym przeżyciem.

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-07-22 15:57
XI edycja biegu

XI edycja biegu "Avon Kontra Przemoc" – podnosimy stawkę do 35 tysięcy kilometrów!

W tegorocznej, wirtualnej edycji biegu „Avon Kontra Przemoc” firma Avon zobowiązała się do przekazania 25 tys. zł na rzecz „Niebieskiej Linii” Instytutu Psychologii Zdrowia za osiągnięcie 25 tys. kilometrów przez uczestników.

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-07-01 21:24
XI edycja biegu

XI edycja biegu "Avon Kontra Przemoc". Zbieramy kilometry i walczymy z przemocą #KilometryKontraPrzemoc

W tym roku każdy, bez względu to, gdzie się znajduje, może wziąć udział w biegu „Avon Kontra Przemoc – #biegnijzGarwolinem”, a pokonane dystanse mają ogromne znaczenie.

Czytaj więcej
Łukasz Gruszka
2020-06-23 07:19