Women’s Run startuje również w Dzielnicy Bemowo!

Tomasz Sulikowski 2016-07-06 20:24

Women’s Run

Już od 9 lipca do końca wakacji wszystkie mieszkanki Dzielnicy Bemowo i okolic, które nie były do tej pory przekonane do aktywności fizycznej bądź pragną wrócić do niej po dłuższej przerwie, będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach w ramach programu Women's Run.

Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną, sylwetkę i dobre samopoczucie? Chciałabyś biegać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do nas! Już 9 lipca pierwszy trening Women’s Run Bemowo !

W każdą sobotę lipca i sierpnia od godzinny 10:00, przez 60 minut pod okiem wykwalifikowanego instruktora, każda zainteresowana zadbaniem o swoją formę kobieta, będzie mogła wziąć udział w bezpłatnym treningu biegowym. Program nie jest przeznaczony dla zaawansowanych biegaczek lecz dla tych, które chcą zyskać odpowiednią wiedzę, jak rozpocząć swoją przygodę z aktywnym stylem życia.

Program realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Treningi w bieżącej edycji realizowane są również w dzielnicach Ursynów, Bielany i Wola i Włochy. Zapraszamy do udziału.

Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl, zaakceptować regulamin i pojawić się na trenigu !

Program treningów:
w każdą sobotę o godz. 10:00 od 9 lipca do 27 sierpnia
Zbiórka: Decathlon Bemowo (parking przed sklepem)
Trasa: Park Górczewska
Trener: Darek Wieczorek, Asia Staszkiewicz

Organizatorzy:
ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

Partnerzy:
Decathlon Bemowo