Women's Run FUN RUN łączy przyjemne z pożytecznym!

Tomasz Sulikowski 2016-07-19 16:39

Women’s Run FUN RUN

Prowadzony od 2009 roku program promujący aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród lokalnych społeczności Women's Run doczekał się nowej odsłony.

W ramach organizowanych wspólnie z Urzędami Dzielnic m.st. Warszawy bezpłatnych treningów biegowych Women's Run, w okresie wakacji odbywać się będą specjalne treningi Women's Run FUN RUN, mające na celu budowanie świadomości choroby raka jelita wśród lokalnych społeczności.

Prowadzony przez agencję ABK Grupa, Polski Klub Koloproktologii, Szpital Bielański, Urząd Marszałkowski i Miasto Stołeczne Warszawa program społeczny Rak Jelita Polska www.rakjelita.pl zawiera zróżnicowane działania, od szkolenia lekarzy rodzinnych, poprzez lokalne działania w firmach prywatnych i państwowych, aż po ogólne akcje promocyjno-informacyjne. Women's Run FUN RUN jest właśnie jedną z takich akcji - planowane jest zorganizowanie jej we wszystkich współpracujących z programem Women's Run dzielnicach Warszawy.

Pierwszy trening Women’s Run FUN RUN odbędzie się na terenie Dzielnicy Bielany już 23 lipca. Na tą specjalną okazję, grupy treningowe z dzielnic Wola i Bielany, pobiegną wspólnie w parku Kępa Potocka.

Dodatkowo dzięki wsparciu lokalnego salonu samochodowego Toyota Bielany, uczestniczki treningu będą mogły wziąć udział w badaniu z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora składu ciała oraz skorzystać z porad magister dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego p. Joanny Siemiątkowskiej. Urządzenie przekaże precyzyjne informacje o ilościowej zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz ilości wody w organizmie.

Salon samochodowy Toyota Bielany to lokalny dealer, dla którego największą wartością są ludzie. Toyota Bielany to nie tylko serwis i sprzedaż samochodów, ale również miejsce promujące prozdrowotne podejście do życia, wspierające akcje społeczne i lokalne inicjatywy, takie jak program Women’s Run. Hasłem salonu jest „spokój z Bielan, technologia z Japonii.”

Program Women's Run realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Treningi w bieżącej edycji realizowane są w dzielnicach Ursynów, Bielany, Wola, Włochy i Bemowo. Treningi są bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, kierowane do amatorów oraz osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem i aktywnością sportową.

Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl/treningi.html#rejestracja, zaakceptować regulamin i pojawić się na treningu.

Zbiórka dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningu zaplanowana jest przed salonem Toyota Bielany.

Program Women's Run FUN RUN:

  • Sobota 23 lipca, godz. 10:00
  • Zbiórka: parking salonu Toyota Bielany, ul. Klaudyny 1
  • Trasa: Park Kępa Potocka
  • Trener: Justyna Dworecka
  • Dietetyk: Joanna Siemiątkowska

Więcej informacji na stronie: www.womensrun.pl/fun-run.html.

Organizatorzy i Partnerzy:

  • ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl
  • Urzędy Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
  • Toyota Bielany