Pobiegnij we wrocławskim półmaratonie i maratonie!

Magdalena Krause-Pietkiewicz 2013-11-22 00:00

Wrocław szykuje się na przyjęcie biegaczy. Miasto Wrocław i Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław zapraszają sympatyków biegania do udziału w dwóch biegach masowych - 2. Wrocław Półmaratonie i 32. Wrocław Maratonie.

W przyszłym roku ekipa dyrektora Marka Danielaka organizuje dwie imprezy biegowe. 14 czerwca rusza 2. Wrocław Półmaraton ze startem i metą na Stadionie Olimpijskim.

- Wszystkie nasze wysiłki koncentrujemy na tym, aby naszym zawodnikom stworzyć jak najlepsze warunki do biegania i zasłużyć na miano profesjonalnego partnera – mówi Marek Danielak, szef Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław.

14 września o g. 9.00 na wrocławskie ulice wybiegnie 32. Wrocław Maraton. Start i meta zawodów usytuowane są na Olimpijskim.

- Na półmaraton i na maraton przygotowaliśmy po 7 tys. numerów startowych. Gorąco zapraszam zarówno wyczynowców, jak i amatorów do uczestnictwa w naszych imprezach biegowych. Liczę również na duży doping ze strony kibiców – dodaje Danielak.

Więcej na temat 2. Wrocław Półmaratonu i 32. Wrocław Maratonu można znaleźć na www.wroclawmaraton.pl. Organizatorami imprez biegowych są - miasto Wrocław i Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Sponsor generalny PKO Bank Polski.