Już wkrótce ruszy II Bieg Łomianek!

Przemysław Popek 2016-05-16 16:50

Już wkrótce ruszy II Bieg Łomianek! To już ostatni dzwonek na zapisanie się do udziału w II Biegu Łomianek. Impreza startuje w dniu 22 maja.

Rywalizacja przebiegać będzie na dystansie 10 kilometrów, a trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła najwybitniejsza polska lekkoatletka Irena Szewińska.

Wciąż jeszcze trwają zapisy do II Biegu Łomianek, który poprowadzony zostanie przez centralne miejsca i ulice miasta Łomianki. Start i meta zlokalizowane będą przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym, mieszącym się przy ulicy Staszica 2.

8 maja, właśnie na boisku ICDS, odbył się trening mający na celu przygotowanie uczestników do startu. Zajęcia zostaną powtórzone już w najbliższy poniedziałek, czyli 16 maja. Poprowadzą je instruktorzy Boot Camp Polska. Trening rozpocznie się o godzinie 19:00 na polanie w Parku Młocińskim. Ogólnorozwojowe zajęcia złożone z ćwiczeń wielostawowych, wzmacniania brzucha, zdrowego kręgosłupa czy stretchingu są nieodzownym elementem planu treningowego biegacza. Wydarzenie ma charakter bezpłatny. Do udziału serdecznie zapraszamy wszystkie osoby już zgłoszone do biegu, jak i te, które jeszcze nie podjęły decyzji o starcie. Na uczestników treningu czeka niespodzianka. Możliwość wygrania pakietu startowego na bieg oraz karnetu na zajęcia Boot Camp.

Więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia, m.in. regulamin imprezy oraz specjalny formularz zgłoszeniowy dostępne są na oficjalnej stronie biegu: www.bieglomianek.pl.

Nowy rekord trasy podczas II Biegu Łomianek
Przemysław Popek
2016-05-25 07:31