Uwaga – Uwaga! Dziki nadciągają ... galopem!

Marcin Sielowski 2011-03-28 00:00

Gotowi do startu w zachodniopomorskiej imprezie przełajowej? Świetnie! Zatem komu po drodze, niech przybywa 7 sierpnia do Polic. Czeka na Was impreza w kameralnym stylu, podwójna trasa szlakiem dzików, wypaśny przełaj przez Puszczę Wkrzańską i oddech włochatej świni na karku ;)

 

\"maratony24.pl\"

Bieg Szlakiem Dzika odbędzie się już po raz drugi, na trasie Police - Szczecin. Trasa z zeszłego roku wynosi 10,5 km. Dla żądnych ciekawszych wrażeń, organizatorzy planują poprowadzenie trudniejszego odcinka o długości  kilkunastu kilometrów (dokładna długość znana będzie po żmudno-wiosennych testach terenowych).


Na uczestników biegu czekać będą fajne pamiątki – oryginalny medal, porządna koszulka, słodkie kalorie i ognisko na mecie. Po biegu, każdy z uczestników będzie miał szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród sportowych. Poza tym organizatorzy gwarantują oryginalny klimat zawodów, niespotykany nigdzie indziej.


Zainteresowanych startem, zapraszamy na stronę www.biegszlakiemdzika.pl oraz na dziki profil FB! Znajdziecie tam szczegóły dotyczące biegu, newsy i wieści z pierwszej organizatorskiej ręki. Pozostańcie czujni, planowane rozpoczęcie w drugiej połowie kwietnia – tymczasem „uroczyście” wpisujemy bieg do kalendarzy biegowych.


Imprezę z dzikiem w tle wspiera BROOKS – firma o niemal 100 letnim doświadczeniu w produkcji sprzętu biegowego.


Po co więcej pisać .. do zobaczenia na dzikim starcie!

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!