I Cross Trzebnicki
Relacja + galeria zdjęć + video...

Marcin Sielowski 2013-03-11 00:00

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić... to była naprawdę udana impreza biegowa! Dzięki dobrej współpracy Gminy Trzebnica ze stowarzyszeniem Pro-Run.pl udało się stworzyć bieg zasługujący tylko na pochwały :)

I Cross Trzebnicki

Burmistrz Trzebnicy – Marek Długozima – z żelazną konsekwencją wprowadza w życie koncepcję promocji Gminy poprzez organizowanie różnego rodzaju imprez sportowych w mieście. Biegacze znają i kochają Bieg Sylwestrowy, od wczoraj mamy Cross w lesie bukowym, dodatkowo profesjonalną ścieżkę biegową... kolarze już niebawem wystartują w kryterium ulicznym, a hokeiści podwodni Hydry Trzebnica są jedną z najlepszych drużyn w Polsce! W krótkim czasie zbudowano najnowocześniejszy na dolnym śląsku Aquapark oraz profesjonalny stadion Fair Play Arena. Można by jeszcze długo wymieniać sukcesy sportowe i inwestycyjne Gminy :)

I Cross Trzebnicki

Wracając do biegania... 10 marca br. prawie 100 biegaczy i biegaczek stanęło na linii startu I Crossu Trzebnickiego. Bardzo wymagająca trasa została poprowadzona na 3 pętlach. Liczne podbiegi i zbiegi w Lesie Bukowym szybko „ustawiły” czołówkę. Jako pierwszy dystans 10km, a tym samym linię mety osiągnął Maciej Jasiński z Śląska Wrocław.

O drugą pozycję przyszło zawalczyć Trzebniczanom. Miło było patrzeć jak na krętych technicznych odcinkach Panowie Andrzej Hazubski i Zbigniew Kaczmarek potężnymi susami pokonywali kolejne metry trasy :) Ostatecznie to Andrzej był drugi, a Zibi trzeci...

I Cross Trzebnicki

W rywalizacji kobiet najszybsza okazała się Alina Andrejczuk wyprzedając drugą na mecie Magdalenę Łowicką i trzecią Joannę Tood.

Po biegu zawodnicy mogli liczyć na ciepły posiłek oraz 50% zniżkę na wejście do Aquaparku. Po dekoracji zwycięzców organizatorzy zapowiedzieli drugą edycję Crossu... nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać :)


Fotki Cross Trzebnicki - część 1

Fotki Cross Trzebnicki - część 2 

Pełne wyniki biegu >>

Zapraszam do obejrzenia videorelacji...

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!