Victor Kipchirchir i Svitlana Stanko zwycięzcami 36. PZU Maratonu Warszawskiego.

Magdalena Czyżewska 2014-09-29 00:00

Zwycięzcą 36. PZU Maratonu Warszawskiego został Victor Kipchirchir, który dystans 42 195 m pokonał w 02:09:59. Victor Kipchirchir zdobył również nagrodę główną i odjedzie ze Stadionu Narodowego nowym Volvo V 60. Na podium stanęli także: Jonathan Yego Kiptoo z czasem 02:10:58 oraz Benson Oloisunga, który pokonał trasę maratonu w 02:11:26.

Najszybszą kobietą była Svitlana Stanko, która na metę dotarła w czasie 02:33:04. Zaraz za nią na podium znalazły się Hellen Mzembi Musyoka z czasem 2:35:58 oraz Worksnesh Biru Tola z czasem 2:36:24.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym zawodnikom dalej kibicujemy na trasie 36. PZU Maratonu Warszawskiego!